Przejdź do treści strony WCAG

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej od 01.01.2019 do 31.12.2019 r

Na podstawie Art.37.1  pkt 2  lit.g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r.   o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 869, 1622, 1649, 2020, z 2020 r. poz. 284, 374, 568, 695.) zarząd jednostki samorządu terytorialnego podaje do publicznej wiadomości  wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej od

 01.01.2019r. do 30.12.2019r.

 

  1. Abel Krzysztof
  2. Adamczyk-Kobylarczyk Beata,
  3. Ambroziak Dariusz,
  4. Ambroziak Radosław,
  5. Antoniewski Andrzej,
  6. Antoniewski Eugeniusz,
  7. Antoniewski Grzegorz,
  8. Antoniewski Krzysztof,
  9. Augustyniak Bogusz,
  10. Augustyniak Stanisław,
  11. Bal Arkadiusz
  12. Bal Stanisław
  13. Bal Zenon
  14. Banat Izabela
  15. Banat Stanisław,
  16. Banat Tomasz
  17. Bednarczyk Justyna,
  18. Bednarkiewicz Mariusz,
  19. Biernacki Paweł,
  20. Biłek Seweryn
  21. Blaźniak Elżbieta,
  22. Błoch Edward
  23. Błoch Ilona
  24. Borowska Dorota,
  25. Borowska Maria
  26. Bryl Bogusława
  27. Bryl Piotr
  28. Brzozowski Tadeusz,
  29. Cander Tomasz
  30. Cholewa Jolanta,
  31. Cieślak Agnieszka,
  32. Cieślik Małgorzata,
  33. Comporek Monika,
  34. Czajka Mirosława,
  35. Czupryn Jan
  36. Czupryn-Kacperczyk Agnieszka,
  37. Dąbrowska Urszula,
  38. Dobiech Mariusz,
  39. Doliwa Paweł
  40. Doliwa Sławomir,
  41. Dopieralska Małgorzata,
  42. Dopieralski Mariusz,
  43. Drewniak Kazimierz,
  44. Drewniak Łukasz,
  45. Dudek Andrzej
  46. Duraj Wojciech
  47. Dykto Krzysztof,
  48. Dynaryński Marcin,
  49. Figiel Roman
  50. Figiel Tomasz
  51. Fisiak Aleksandra,
  52. Fortuniak Krzysztof,
  53. Frątczak Teodor,
  54. Fuks Cezary
  55. Gabrysiak Sylwia,
  56. Gajda Piotr
  57. Gajzler Agnieszka,
  58. Gaweł Jan,Wojciech,
  59. Gaweł Mirosław
  60. Gaweł Tomasz
  61. Gertner Andrzej,
  62. Gliwny Stanisław,
  63. Gobucki Arkadiusz,
  64. Gobucki Władysław,
  65. Golewski Andrzej,
  66. Góra Andrzej
  67. Górecka Ewa
  68. Górecki Włodzimierz,
  69. Grabarz Waldemar,
  70. Grabowska Elżbieta,
  71. Grad Edward
  72. Grala Małgorzata,
  73. Grala Przemysław,
  74. Grelus Wiesław
  75. Grelus Zdzisława,
  76. Grenda Andrzej
  77. Grzegorz Jarosław,
  78. Grzegorz Krzysztof,
  79. Grzejdziak Rafał,
  80. Grzelczak Grzegorz,
  81. Grzelczak Renata,
  82. Grzelka Arkadiusz,
  83. Holwek Grzegorz,
  84. Jabłoński Zbigniew,
  85. Jach Mariusz
  86. Jach Rafał
  87. Jach Sebastian
  88. Jachowicz Jan,
  89. Jakubek Waldemar,
  90. Janasz Tadeusz
  91. Janecki Adam
  92. Janecki Wojciech,
  93. Janicki Krzysztof,
  94. Jankowska Agnieszka,
  95. Jarmakowski Marek,
  96. Jarmakowski Przemysław,
  97. Jaśkiewicz Ewa,Mariola,
  98. Józefczyk Mariola,
  99. MEL-TEX sp.komandytowa
  100. Jurek Elżbieta
  101. Jurek Justyna
  102. Kacprzak Bartłomiej,
  103. Kacprzak Michał,
  104. Kamieniak Barbara,
  105. Kania Jacek
  106. Kania Władysław,
  107. Karp Beata
  108. Keller Jarosław,
  109. Kelnerowski Józef Paweł,
  110. Kędzierski Mariusz,
  111. Kierzek Sylwester,
  112. Klewin Andrzej
  113. Klewin Marcin
  114. Klewin Mirosław,
  115. Kluska Zbigniew,
  116. Kobylarczyk Stefan,
  117. Kochanek Szymon,
  118. Komorowska Dorota,
  119. Komorowski Włodzimierz,
  120. Kospin Ewa
  121. Kowal Paweł
  122. Kowalczyk Ewelina,
  123. Kowalczyk Sylwia,
  124. Kowaliński Michał,
  125. Kraska Jarosław,
  126. Kraska Mariola
  127. Kraska Piotr
  128. Krysztofczyk Dorota,
  129. Kubiaczyk Paweł,
  130. Kunicka Jadwiga,
  131. Kunicki Jarosław,
  132. Kuryłek Zygmunt,
  133. Lewandowski Marek,
  134. Lubrańska-Wojciechowska Katarzyna
  135. Ludwicki Marcin,
  136. Łondka Piotr
  137. Madej Mirosław
  138. Madej Tomasz
  139. Magier Iwona
  140. Majewski Grzegorz,
  141. Malinowska Urszula,
  142. Małkus Mariola
  143. Marczak Marzena,
  144. Michalak Barbara,
  145. Michalak Józef
  146. Michalak Paweł
  147. Mierzejewski Krzysztof,Piotr,
  148. Mik Zdzisława
  149. Miszczak Jan
  150. Miszczak Paweł
  151. Miszewski Damian,
  152. Musiał Jarosław,
  153. Muszyński Jacek,
  154. Muszyński Michał,
  155. Nakonieczny Władysław,
  156. Nowak Mariusz
  157. Okrojek Emilia
  158. Opacka Maria
  159. Osełkowski Stanisław,
  160. Osiecki Przemysław,
  161. Owczarek Jakub Maciej,
  162. Owczarek Maria
  163. Owczarek Mirosław,
  164. Pałka Mariusz
  165. Pawelski Krzysztof,
  166. Pawlak Aneta
  167. Pawlak Bogusława,
  168. Pawlak Izydor
  169. Pawlak Krzysztof,
  170. Pawlak Paweł
  171. Pawlak Wiesław
  172. Pawlak Władysław,
  173. Peska Elżbieta
  174. Peska Sławomir
  175. Piątkowski Andrzej,
  176. Pierzchała Dorota,
  177. Pietrasiak Grzegorz,
  178. Pietrzak Zdzisław,
  179. Pleszko Mariusz,
  180. Rosiak Jacek,Wojciech,
  181. Rosik Anna
  182. Rosiński Marek
  183. Rychłowski Andrzej,
  184. Rzeźnik Małgorzata,
  185. Skrodzka Zdzisława,
  186. Sobanty Edmund
  187. Somorowska Joanna,
  188. Stachelski Sebastian,
  189. Stanisławski Witold,
  190. Stańczyk Tadeusz,
  191. Sulej Michał
  192. Suwalak Jerzy
  193. Szafulera Dariusz,
  194. Szafulera Henryk,
  195. Szczerkowski Krzysztof,
  196. Szczesik Tomasz,
  197. Szkudlarek Łukasz,
  198. Szumigaj Stanisław,
  199. Szydłowski Wojciech,
  200. Szymańska Małgorzata,
  201. Szymczak Wioletta,
  202. Śpionek Grzegorz,
  203. Śpionek Robert,Marcin,
  204. Śpionek Tomasz
  205. Świderski Jakub,
  206. Tomczak Mariola,
  207. Trzeszczak Edward,
  208. Ulewicz Bogdan,Bolesław,
  209. Urbaniak Paweł
  210. Urbaniak Przemysław,
  211. Urbański Mirosław,
  212. Walaszczyk Artur,
  213. Walaszczyk Krzysztof,
  214. Walczak Tomasz
  215. Wąsek Rolisław
  216. Wąsowski Zbigniew,
  217. Wieczorek Tomasz,Krzysztof,
  218. Wierzbicki Sławomir,
  219. Wiszowaty Jerzy,
  220. Wiszowaty Maciej,
  221. Wiszowaty Stanisław,
  222. Wiszowaty Wojciech,
  223. Witczak Andrzej,
  224. Wojna Grzegorz
  225. Wolski Sylwester,
  226. Woźniak Krzysztof,
  227. Wódka Agnieszka,
  228. Wójcik Jan
  229. Wójcik-Fater Bożena,
  230. Wronka Stefania,
  231. Wróbel Dariusz
  232. Wróblewska Urszula,
  233. Zajda Bartosz
  234. Zakrzewski Piotr Paweł,
  235. Ziemba Grzegorz,
  236. Ziemba Jarosław,
  237. Zmudziński Maciej,