Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie dofinansowania na realizację budowy przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków i przyłączy kanalizacyjnych

Wójt Gminy Pabianice ogłasza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na realizację budowy przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków i przyłączy kanalizacyjnych
od dnia 4 czerwca do dnia 30 czerwca 2024 r.

Przyznawanie dofinansowania odbywać się będzie zgodnie z Uchwałą Nr LXXVI/503/2023 Rady Gminy Pabianice z dnia 27 lutego 2023 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej do budowy przyłączy kanalizacyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków zmienioną Uchwałą nr LXXVIII/510/2023 Rady Gminy Pabianice z dnia 27 marca 2023 r., Uchwałą nr XCV/617/2024 Rady Gminy Pabianice z dnia 25 marca 2024 r. oraz Uchwałą Nr XCVI/620/2024 Rady Gminy Pabianice z dnia 25 kwietnia 2024 r.

O dofinansowanie budowy przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków nie będą mogli ubiegać się właściciele posesji położonych na obszarach skanalizowanych i dla których planowana jest budowa sieci kanalizacyjnej.

Dokumenty do pobrania dostępne będą na stronie internetowej Urzędu Gminy Pabianice: bip.pabianice.gmina.pl -> Zakładka: „Dotacje dla mieszkańców” oraz w Urzędzie Gminy w pok. nr 22.

Wzór wniosku wraz z pozostałymi dokumentami można pobrać pod adresem:

Program dofinansowania przyłączy kanalizacyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków