Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

2026.04.30 - Informacja o debacie nad raportem o stanie Gminy za 2025 rok

Informuję, że podczas sesji, na której podejmowana będzie uchwała rady gminy w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium wójtowi odbędzie się debata nad raportem o stanie gminy.

Raport zostanie przedłożony Radzie Gminy Pabianice na sesji majowej dnia 27 maja 2026 r. Na podstawie art. 28 aa. ust. 1, 4, 6 ,7, 8 ustawy z dnia o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1153 z późn. zm.) istnieje możliwość wzięcia udziału w debacie nad raportem przez mieszkańców gminy Pabianice w liczbie maksymalnie do 15 mieszkańców.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 osób (wzór pisma przewodniego wraz ze wzorem listy poparcia oraz RODO w załączeniu).

Zgłoszenia są przyjmowane w sekretariacie Urzędu Gminy w Pabianicach, ul. Torowa 21 do dnia 26 maja 2026 r. w godzinach pracy Urzędu

Przewodniczący Rady Gminy Pabianice
/-/Jerzy Błoch

DOCXWzór formularza zgłoszenia udziału w debacie wraz z listą poparcia i klauzulą RODO. (20,42KB)